V jednoduchosti je krása alebo menej je viac

Pri výbere vhodného líčenia treba myslieť nielen na to, aké ročné obdobie práve máme, ale mali by ste mať ako takú predstavu o svojej celkovej vizáži. V lete je vhodnejšie jemnejšie a jednoduchšie líčenie, v zime trošku výraznejšie. Treba myslieť aj na to, čo sa hodí ku vašej osobnosti. Napríklad, či preferujete viac rozpustené vlasy alebo vypnutý účes do drdola. Inšpirovať sa môžete na internete, opýtajte sa kamošiek, sledujte blogy. Všetko zo všetkým súvisí a hlavné je to, aby ste sa cítili v svadobný deň krásna a uvoľnená.

kosmetika

Či už ste nevesta, svadobná mama alebo družička v každom líčení sú dané pravidlá, kam sa ako namaľovať. Ale vždy platí, že menej je viac. Základné pravidlo je: výrazné oči a jemný lesk, či rúž alebo naopak, keď máte jemný mejkap, treba zvýrazniť pery. Niekedy je to ťažké dodržať, ale mali by ste na to myslieť. Dajte si poradiť, uľaví sa vám.

Novodobé trendy nám priniesli veľa noviniek, jednou z nich sú aj umelé mihalnice, ktoré vám podčiarknu výsledný efekt a vytvoria zvodný pohľad. A kedy bude najlepší čas si dať umelé riasy, ak nie na svadbu? Dilema je vyriešená.
Nalepené trsy sú výborné spôsob pre zvýraznenie očí a celkového vzhľadu. Pôsobia prirodzene a krásne, preto sa nemusíte báť celkového dojmu. Či už máte dvadsať alebo štyridsať. Stačí si len vybrať aké mihalnice chcete mať alebo sa zverte do rúk odborníka. Kozmetička vám poradí, no ideálne je ak vás všetky učeše aj nalíči jedna žienka u vás doma a vy nemusíte nikam chodiť. Umelé riasy na svadbu si môžete pozrieť na internete a nechať sa inšpirovať rôznymi obrázkami a článkami alebo sa zverte do rúk odborníka. Musíte sa len odhodlať a nebáť sa zmeny. Nepozerať na názor okolia. Byť krásna nie je hriech.

nevěsta

Tento „zákon“ majte na mysli zakaždým a pamätajte, či už máte umelé riasy alebo svoje prirodzené, najdôležitejšie je aby ste sa cítili dobre a boli sama sebou.

5 roky ago