Erotická masáž navodzuje hlboký vnútorný orgazmus

Orgazmus je jav, ktorý dospelým ľuďom naznačuje zmysel života. Možno sa vám toto hodnotenie zdá príliš prehnané, ale akonáhle pochopíte jeho podstatu, zistíte, že na tom niečo pravdy bude. Keby sme mali orgazmus popísať bežnými výrazovými prostriedkami, naznačíme, že ide o emocionálny zážitok ľudskej nesmrteľnej duše, ktorý sprostredkuje nervová sústava fyzického tela. Pri orgazme sa navzájom prepája fyzická zložka a nesmrteľná zložka ľudskej bytosti, preto je veľmi dôležité dať obom zložkám voľný priechod.

A práve v tomto bode stretávania sa fyzična a duchovna sa mnohí ľudia trápia s rôznymi fyzickými i psychickými problémami, takže kvalita orgazmu nemusí byť taká, akú by sme mali očakávať. Na slabej kvalite orgazmického zážitku sa prejavuje napríklad stres, negatívne myšlienky, nevhodná strava, spánkový deficit, zlé medziľudské vzťahy atď.

masážne oleje

Na druhú stranu existujú niektoré procesy, s ktorými možno dobre vyladiť kvalitu orgazmu, a môžu nám byť nápomocné na našej životnej púti aj častejšie. Ak sa zameriame na to, čo môžeme priamo pozitívne ovplyvniť sami, čo je napríklad kvalita stravy, odpočinku, relaxácie, meditácie a spánku, medziľudské vzťahy a vlastné negatívne myšlienky (závisť, zlosť, nenávisť, mamon, rôzne závislosti vrátane drog, manipulácia, nezriadený chtíč, žiarlivosť a pod.), máme k dispozícii ďalšie terapeutické pomôcky, a tými sú predovšetkým dva typy masáží – reflexológia a erotické masáže.

erotické masáže

Zatiaľ čo reflexné masáže bosých chodidiel sa zameriavajú najmä na prácu vnútorných orgánov a ich energetické pôsobenie, erotické masáže sa zaoberajú sexuálnou energiou a primárne pracujú na odblokovaní rôznych traum, ktoré so sexualitou súvisia. Nepovažujte teda erotickú masáž iba za akýsi akt, keď masérka stoporí klientovi penis a ten ejakuluje spermie, čím procedúra končí, ide o oveľa hlbšiu záležitosť, ktorá má prebúdzať v človeku vnútorný energetický potenciál, ktorý práve súvisí so zmyslom života – prežívať čo najväčšiu rozkoš, radosť, uvoľnenie a slasť, teda niečo ako nepretržitý orgazmický zážitok.

2 měsíce ago