Striebro na ušiach

Doplnky by mali byť súčasťou každého ženského šatníka. Špeciálne šperky tvoria neodmysliteľnú časť každého outfitu. Prečo sú šperky také obľúbené?

Krásny výrazný, ale aj jemný šperk vie upútať svojim vzhľadom a ligotom aj na desiatky metrov. Upútajú pozornosť na jednotlivé časti vášho tela. Pôsobia žensky, nežne a vyplnia prázdne miesta na tele. Šperky dotvárajú celkový dojem a dokážete pomocou nich vyjadriť svoj štýl. Ktoré šperky by vám každý deň nemali chýbať?

strieborné náušnice

Retiazka.

Retiazky nosíme väčšinou tie, ktoré sme dostali ako darček alebo sme si ich kúpili pri nejakej príležitosti. Poväčšine majú pre nás osobný význam. Najmä prívesky nás charakterizujú. Či už iniciály alebo znamenie vo zverokruhu, často je to niečo osobné.

Náramky a prstene.

Nie každý nosí náramky, no spolu s prsteňmi sú krásnym doplnkom našich prstov a zápästia. Nemali by sme na ne zabúdať. Ruky ukazujeme takmer pri každej činnosti a nič neukáže krajšie ako táto upravená, skrášlená časť tela.

strieborné náušnice

Náušnice.

Náušnice sú najčastejšie noseným šperkom, ktorý môžete mať na ušiach prakticky nonstop. Každodenný doplnok pekne zvýrazní oblasť tváre. Najčastejšie sa ľudia rozhodnú pre strieborné náušnice. Obľúbené sú najmä kvôli pomeru kvalita – cena. V porovnaní s bižutériou nespôsobujú zdravotné problémy ako začervenanie či podráždenú pokožku. Keď striebro porovnáme so zlatom ide cenovo o pomerne rozdielnu záležitosť. Striebro je vhodné na každodenné nosenie a kombinovateľné s každým kúskom oblečenia. Či už zvolíte strieborné náušnice ku elegantnému outfitu alebo športovému, nikdy neurobíte krok vedľa. V ponuke je veľké množstvo náušníc. Rôzne štýly, veľkosti či tvar je už len na osobných preferenciách. Každým kúskom očaríte svoje okolie a dokážete zaujať. Strieborné náušnice sú vhodné aj ako darček či už k narodeninám alebo výročiu.

2 roky ago