Prečo nevyhadzovať staré oblečenie!

Určite si Spomínate na to, čo práve frčalo v časoch, kedy ste boli mladí. Či už to bolo v deväťdesiatych rokoch, osemdesiatych rokoch, alebo na výslní 20. storočia. Oblečenie v týchto časoch bolo skutočne skvostné. Poďme sa teda trochu poobzerať a zrekapitulovať si, čo sa z týchto čias vrátilo a čo skutočne aj stojí za vrátenie! 

šátek

Zvonové nohavice
Zvonové nohavice sú niečo, čo by skutočne málokto z nás povedal, že ešte niekedy na niekom uvidí v 21. storočí. Opak je však pravdou a ja nie som nič iné ako úplne nadšená. Myslím si totižto, že trend obtiahnutých džínsov sa stal v istom slova zmysle obrovským prešľapom. Nohavice mali vždy veľmi veľa podvôb, nikdy nebolo zvláštne vidieť na ulici niekoho napríklad nosí nohavice len tak v bežný deň. Keď však vypukol trend obtiahnutých džínsov, ľudia sa akoby zbláznili a všetci tí, ktorí doposiaľ nosili rôzne nohavice ich vymenili za obtiahnuté džíny. Vrátili sa teda do módy späť menčestráky, zvonové nohavice, zvonové džíny, široké nohavice, kárované nohavice alebo nohavice akéhokoľvek iného vzoru. Tento COMEBACK skutočne rozširuje módne poznanie o neuveriteľne veľkú časť.

koláž

Značkové športové bundy
Pamätať si na všetky tie šuštiakové bundy? Áno presne tak! Tieto sa vrátili do módy dokonca už pred pár rokmi! Značky ako Adidas, Nike, Puma, Kappa alebo mnoho ďalších patria teraz medzi veľmi vyhľadávané a vzácne značky. Veľmi vzácne sú najmä vintage kúsky, ktoré už dnes nemožno zohnať hocijakých obchodoch, a treba pre nich a treba pre ne behať po rôznych secondhandoch alebo prehľadávať obchody s vintage odevmi. Tieto nálezy však všetky stoja za to, a verte tomu, že ak máte jednu z nich v skrini a myslíte si, že ju treba vyhodiť ste na veľkom omyle. Ak už o ňu nemáte záujem, skúste ponúknuť na internete a verte, že si nájde svojich záujemcov.

5 roky ago