Darčekový kôš – milé prekvapenie

Hovorí sa, že obdarovať ženu nie je jednoduchá záležitosť. Pri štipke fantázie sa vynorí niekoľko možností. Vkusné a nápadité darčekové koše potešia oko, chuťové bunky a určite pohladia dušu. Ich obsah môže byť rôznorodý – fantázii sa medze nekladú. Zákazníci však najčastejšie volia delikatesy, cukrovinky, nápoje, kávu, https://www.doubleshot.cz/prislusenstvi/mlynky-na-kavu rôzne snacky v bio kvalite a s gurmánskym sortimentom. Výnimkou nie sú ani napríklad tematické darčekové koše Svetchuti ktoré obsahujú delikatesy z celého sveta alebo špeciality vybraných krajín. Veľmi žiadané sú napríklad darčekové koše plné byliniek, ovocia doplnené gurmánskymi špecialitami. Pre nežné pohlavie, obzvlášť mladé moderné ženy sú určené tzv. Raw darčekové koše alebo napríklad Paleo darčekové koše. Ich obsah a názvy sú odvodené od celosvetovo známych diétnych programov.

christmas-hamper-2422313_1280

Ženy priam milujú prekvapenie. Dôležitý je preto nielen obsah ale aj spôsob doručenia. Darček v správne zvolenom okamihu má svoje čaro a vie milo prekvapiť. Aj preto je spôsob doručenia kuriérom vhodnou voľbou. Dochvíľnosť a rýchlosť doručenia sú veľkou devízou. Pri výbere darčekového koša je možnosť výberu z viacerých typov – buď vo forme klasického košíka alebo v podobe elegantného papierového prevedenia. Takisto obsah koša je doplniť z množstva surovín, napríklad aj z liečivých čajov a výživových doplnkov.

christmas-hamper-2422314_1280

Kompletný servis vyrieši všetko za Vás. Obsahuje poradenstvo pri výbere koša, ponuku špecialít, samotné zabalenie, vkusný aranžmán a takisto aj exkluzívne venovanie. Nápady a návrhy zákazníkov sú pritom prvoradé a naši odborníci ich radi prijímajú. Váš darčekový kôš bude výsledkom Vášho prístupu, nápadu a šikovnosti našich pracovníkov. Obdarovaný určite vycíti Vašu snahu a originalitu. Darčekové koše sú vhodnou voľbou pre firemné oslavy a na Vášho partnera určite zapôsobia. Rozhodnite sa pre darčekový kôš plný prekvapenia a užite si výnimočný pocit.

4 roky ago