Zima je na regeneráciu organizmu

Pomaly sa všade začínajú ľudia blázniť z nadchádzajúcich sviatkov a tebe z toho môžu akurát tak vstávať vlasy dupkom. Vianoce sú ešte dosť ďaleko, aby si bol naladený na ich vlnu. O pokojných sviatkoch môžeš asi len snívať a preto by si mal na tieto najväčšie sviatky v roku načerpať novú silu. Budeš ju iste potrebovať, ak to okolo teba vo veľkom vypukne a ty budeš musieť prežívať vraj pokojné a ničím nerušené sviatky v kruhu svojej bláznivej rodiny, ktorá ťa nenechá oddýchnuť snáď ani na malú chvíľku. O pokoji cez vianočné sviatky sa dá asi len ozaj snívať, pretože toto spojenie nie je v kruhu tvojej rodiny vôbec pravdepodobné. Bude to veľmi krušné obdobie a už teraz sa tešíš, keď to všetko prehrmí a ty budeš môcť opäť nadobudnúť normálne pracovné dni.

gothic-2112085_1920

A naozaj. Už od pradávna platilo, že zimné obdobie je najvhodnejšie na dokonalú regeneráciu organizmu. Možno aj pomocou orgazmov. Nie nadarmo sú tieto dve slová také podobné, ba priam až nápadne rovnaké. Tantra masáže Bratislavatantra.sk by si mal rozhodne vyskúšať na vlastnej kože. Žiadne sprostredkované informácie nebudú také dobré ako tie, ktoré môžeš získať z vlastných skúseností. Oplatí si to využiť, keď máš takúto ohromnú príležitosť. Nemusí sa už viac zopakovať.

gothic-1375837_1920

Keďže tvoje vianočné sviatky budú pravdepodobne vyzerať tak ako budú, tak rozhodne nepremeškaj príležitosť, aby si si doprial pokoj ešte pred nimi. Vyplatí sa ti to, budeš pokojnejší a vyrovnanejší. Vianočný stres budeš zvládať oveľa lepšie ako inokedy, keďže teraz budeš poriadne zrelaxovaný aj touto formou a tvoje sviatky nadobudnú oveľa krajšie rozmery ako by si si mohol pomyslieť. S čistou mysľou a oddýchnutým telom sa prežíva všetko lepšie než s unaveným telom a nervóznou mysľou. To potom nevyzerá človek ani oddýchnuto, pôsobí príliš strhane a zároveň sa tak aj cíti. A to je na tom asi to najhoršie, lebo aj keď by sa tak necítil a iba tak vyzeral, tak sa to dá ešte prežiť, ale v takomto prípade, to nie je vôbec bohviečo.

4 roky ago