Zelený čaj – matcha

Navštevujete predajne so zdravou výživou a aj vy ste zástanca kvalitných, zdravých potravín? Na trhu je čaj, ktorý má blahodarne účinky na naše zdravie a môže si ho dopriať každý.

Matcha.

Matcha je zelený prášok horkastej chuti, ktorý je známi svojimi účinkami na naše zdravie. Tento zelený čaj pôvodom z Japonska už od nepamäti používali naši predkovia na udržiavanie zdravého tela aj mysle. Šetrne pestované a zbierané lístky zeleného čaju matchy sa používajú najmä na výrobu zeleného prášku, ktorý môžeme konzumovať v podobe čaju alebo latte.

matcha latte

Matcha čaj.

Matcha čaj je Matcha prášok zaliaty vodou o teplote 60-70 stupňov. Podávať sa môže čisto zaliaty vodou alebo ochutený sladidlom. Matcha čaj je zdravou alternatívou vitamínov a antioxidantov, ktoré môžete do svojho tela dostať prostredníctvom jednej šálky lahodného čaju.

Matcha latte.

Pre milovníkov kávy je možnosť matchu pripraviť aj v podobe latte. Príprava je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý. Na zaliatie prášku budete potrebovať mlieko a šejker. Matcha latte si môžete pripraviť klasicky s teplým napenými mliekom, ale tiež na studený spôsob so studeným mliekom a ľadom. Matcha latte môžete doplniť javorovým sirupom a získate výborný, zdravý nápoj.

matcha

Matcha Totalvital.sk je pre náš organizmus neuveriteľne prospešná. Pôsobí priaznivo na viaceré systémy a udržiava náš imunitný a tráviaci systém v kondícii. Matcha prášok si môžete veľmi ľahko kúpiť v každej dobrej predajni zdravej výživy. No nemáte istotu, v akej koncentrácii a kvalite Matcha prášok kúpite. Pokiaľ chcete to najlepšie a mať istotu, že Matcha prášok, ktorý pijete je tej najvyššej kvality, navštívte internetovú stránku totalvital.sk a pozrite si zdravé Matcha produkty ešte dnes. Pre naše zdravie môžete urobiť tak málo a piť Matcha čaj alebo latte každý deň. Vaše telo sa vám určite poďakuje.

1 rokem ago