Venujte sa skrášľovaniu

Čo ste vo svojom živote chceli úplne najviac? Niektoré ženy snívali o mužovi. Niektoré ženy snívajú o tom, že budú krásne, úspešné a bohaté. Niektoré len chcú mať rodinu. A niekto chce byť jednoducho pekný a chce, aby mu všetko vychádzalo. Mňa veľmi bavilo starať sa o to, aby som vyzerala dobre. Najprv som sa začala zaoberať svojimi vlasmi. Vymýšľala som si na hlave rôzne účesy, chcela som, aby všetko vyzeralo presne tak, ako som to mala vysnívané. Mala som krásne vlasy, s ktorými som sa zabávala. Keď už som bola majsterka na vlasy, prišlo na rad líčenie.

gelové nehty sada

S týmto som trochu zápasila, lebo som akosi nevedela, ktorý tieň mám dať kam a ako sa dáva na oči linka. Jednoducho som s tým mala veľký problém. Potom som začala premýšľať nad ďalšími vecami, ktoré ma trápili. A to bola moja pleť. Takže som si liečila svoju pleť, snažila som sa ju vždy udržiavať hydratovanú a jednoducho v poriadku. Potom som však prišla na to, že pri vlasoch a líčení skrášľovanie žien jednoducho naozaj nekončí. Tak som sa rozhodla, že sa pustím do manikúry. Vedela som, že toto bude asi najťažšie. Musela som si to všetko poriadne premyslieť.

sada na nehty

Chcela som mať perfektnú manikúru, preto mi hneď napadla sada na gelové nechty. Keď som si to však kúpila, zrazu som nevedela, čo s tým. Pochopila som však, že sa jednoducho len musím naučiť, ako sa to všetko robí. A to by nemalo predstavovať až taký veľký problém. No jasné, že zo začiatku to bolo niečo otrasné a fakt som nevedela, čo môžem robiť a čo je pre mňa a pre moje ruky to najlepšie. Potom som si však našla perfektný systém, za čo som bola (a stále som) naozaj vďačná. Takto to pokračovalo a zrazu odo mňa všetky moje kamošky chceli, aby som im robila manikúru. A to bolo niečo, čo ma naozaj tešilo. Stal sa z toho môj koníček a čo je lepšie? Teraz už robím manikúru aj mamine.

6 roky ago