Univerzálne a funkčné nerezové zábradlie

Zábradlie a schodisko sú dôležité z hľadiska funkčnosti objektu, nevyhnutné pri jeho kolaudácii a rovnako dôležité aj z hľadiska dizajnového – dopĺňajú celkovú stavbu a určujú jej charakter.

Výber vhodného materiálu je dôležitý aj z toho dôvodu, že realizácia zábradlia nie je jednoduchá záležitosť, vyžaduje si náklady a energiu a preto by mal byť výsledok dlhotrvajúci a stabilný.

Kvalitný materiál a vynikajúce estetické riešenia Vám prináša ponuka nerezove zabradlia https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/, ktoré nájdu uplatnenie v exteriéri a rovnako aj v interiéri.

stair-hand-hold-1336437_640

Použitá oceľ je buď s brúseným alebo s lešteným povrchom a vo finálnej verzii zábradlia vytvára neopakovateľný elegantný dojem vďaka jednoduchej kráse ocele. Spôsoby radenia základného oceľového stĺpika sú rôznorodé, buď zvislým spôsobom alebo uložením po dĺžke zábradlia, prípadne v kombinácii so sklenenými výplňami.

Nerezová oceľ je estetický materiál, ktorý vhodne ladí s akoukoľvek fasádou objektu, dá sa vhodne kombinovať s kameňom, so sklom, drevom, prípadne s iným kovom.

stairs-641804_640

Pri použití iných kovových materiálov sa ale odporúča výber kvality, aby nedošlo k zbytočnej korózií a aby sa celkový efekt neznehodnotil.

Medzi najväčšie prednosti nerezovej ocele patria odolnosť voči poveternostným podmienkam, vlhku, teplu, zime, snehu, ponúkané nerezové zábradlie si vždy ponechá svoj pôvodný tvar, formu a prevedenie. Údržba nie je náročná na čas, stačí vhodný prípravok na nerezovú oceľ a suchá handrička, vďaka ktorej zotriete prach zo zábradlia a obnovíte jeho elegantný vzhľad.

Nerezová oceľ v kombinácii s drevom je vhodná do interiéru a je spojením dvoch nezvyčajných prvkov, tepla a chladu, ktoré sa vzájomne spoja do dizajnového a zároveň aj funkčného zábradlia.

Nepodceňujte výber použitých materiálov, načerpajte inšpiráciu z ponuky a využite odborné poradenstvo, ktoré je jej súčasťou.

3 roky ago