Ružová je nádherne ženská

Je to tak od nepamäti, ružová farba je odjakživa spájaná so ženami, modrá naopak, s mužským pokolením, stal sa z toho už akýsi zaužívaný štandard, ktorý sa ani rokmi nemení. Aj keď na druhej strane, aktuálna móda už dávnejšie zbúrala aj tieto mýty, a aj páni sú hrdými nositeľmi ružovej farby (ktorá im mimochodom veľmi pristane), a dámy sa bez problémov obliekajú do typicky mužských farieb, pričom im to na ženskosti vôbec neuberá.

ružové tričko

Poďme sa teraz ale pozrieť na dámy v súvislosti s ružovou – nežnejšiemu pohlaviu predsa len táto farba prislúcha o niečo viac. Už od malička, od samého narodenia sú malé dievčatká obliekané do prevažne ružovej, a vezie sa to s nimi až dokiaľ sa sami nerozhodnú inak. Ružová je detská, ružová je krásna, ružová dáva najavo nežnosť a dokonalosť. Niektoré dámy ružové outfity milujú celý život a to v rôznych odtieňoch ružovej. No aj pri tejto farbe platí – menej je niekedy viac, a preto to ani s ružovou netreba preháňať, typický barbie outfit určite trendový vôbec nie je.

ružová košeľa

No rozžiariť sa a zjemniť svoj celkový výzor jedným kúskom ružového oblečenia, to je už o inom. Pokojne Vám na to postačí aj ružové tričko, ktoré Vám dodá šmrnc dievčenskosti a nehy, ktorá je pre každú dámu prirodzená. A je pritom úplne jedno aký odtieň si zvolíte, veľmi obľúbenými odtieňmi sú baby ružová, staroružová, malinovo ružová či tmavoružová – ktoré sú skutočne tak krásne od pohľadu, že im neodoláte. Ak chcete zažiariť, pokojne siahnite hoci aj po neónovo ružovej a môžete si byť istá, že si Vás všimne úplne každý. K zaujímavému outfitu skutočne stačí ružové tričko zladené s doplnkami k tomu, aby ste sa cítili nádherne.

Nakoľko vieme, že ružovú máte mimoriadne radi, pripravili sme pre Vás ponuku dizajnových trendy dámskych tričiek tejto farby, ktoré nájdete na našej stránke bigstarjeans.sk. Nech sa páči milé dámy, vyzerať žensky nebolo nikdy tak jednoduché.

2 roky ago