Reklamné pero si nechá takmer každý

Stalo sa vám, že ste už niekde dostali reklamné pero? Určite, áno! A stalo sa vám, že ste ho nechceli alebo snáď vyhodili? Predpokladám, že určite nie! Reklamné pero si totiž nechá takmer každý. Firmy si dávajú zhotoviť svoje reklamné perá, pretože sú veľmi vďačným i obľúbeným reklamných predmetom. Miesto na potlač je na pere síce obmedzené, ale o to viac si zapamätáte logo firmy, ktorá vám ho darovala či adresu webu. Pri potlači reklamy na pero máte na výber z mnohých dizajnov a druhov pier, dokonca i množstvo farebných kombinácií. Venujte im preto pozornosť a vyberte si také, ktoré sa čo najviac bude hodiť k identite vašej firmy. Náklady na kúpu pier a ich potlač nie sú vysoké i preto sú reklamné perá asi najpoužívanejším reklamným predmetom. Praktickosť a nízke náklady jednoducho hrajú prím.

reklamné perá

Reklamné perá https://www.promodarceky.sk/kategorie/reklamne-predmety/reklamne-pera-ceruzky/ perá od firmy Promodarceky.sk. Na ich webovej stránke nájdete množstvo reklamných predmetov, perá nevynímajúc. Môžete si tu nechať pripraviť a skalkulovať potlač a máte všetko pod jednou strechou, výber pier i potlačenie.

perá s potlačou

Reklamné perá nemusia byť vhodné len pre zákazníkov, môžete sa nimi prezentovať i vo svete na stretnutiach, poradách, obchodných rokovaniach či konferenciách. Môžete ich ponúknuť do balíčkov pri vybraných akciách, alebo nechať na pracovných miestach, recepciách, či iných styčných bodoch, kde by sa dali dobre využiť. Samozrejme, že si perá viete zakúpiť aj bez potlače, lenže práve potlač je ten PR prvok, ktorý pre vás bude ďalej pracovať. Na rozdiel od vizitky, pero sa dá veľmi prakticky a celkom dlho používať. Keď si vyberiete také s dobrým pohodlným tvarom, modrou náplňou a dobrou písacou schopnosťou, určite ho váš zákazník alebo klient len ťažko dá z ruky. Reklamné perá má jednoducho každý rád a rád si ich aj vezme.

2 roky ago