Nohavice a návrat rôznych štýlov

Každá žena miluje nohavice, nie iba kvôli ich pohodlnosti a zrovnoprávneniu s mužmi, ale hlavne vďaka módnym návrhárom, ktorí sa časom rozhodli ušiť ich v zaujímavých a krásnych štýloch. Prečo by sme neoprášili staršie modely a netešili sa z nich aj po nejakom čase? Táto jar ale aj leto je v znamení rôznorodosti. Čo to znamená? To, že nemusíte skrývať staršie kúsky a takzvané nemoderné handry.

nit

  • Jedna z výnimočných správ je fakt, že už nemusíte chodiť iba v nudných strihoch, ktoré obopínajú natesno vaše nohy. Okrem toho, že ukážu každý jeden nedostatok na postave, neprispievajú ani k ľahkému prúdeniu krvi v končatinách. Možno aj preto sa trend úzkych džínsov odsúva a do pozornosti sa čoraz častejšie dostávajú voľné strihy, aj tie z minulého storočia. Mrkváče sú takisto in, samozrejme, ak ich skombinujete so správnymi kúskami.
  • Vojenské nohavice boli v obľube niekoľko sezón dozadu. Postupne vymizli ale dnes sa objavujú znovu. Tentoraz sa však nemusíte držať žiadnych predpisov. Maskáče, aj v chlapčenskom štýle sú dnes in rovnako ako aj vyťahané a potrhané nohavice.

nohavice

  • Pastelové farby na nohaviciach sme už dlho v obchodoch nevideli. Zemité farby a v lete aj svetlé, sú ale na ceste. Nespoliehajte sa na nudné čierne alebo modré rifle, ktoré sú síce klasikou, ale dosť nudnou. Okrem jednoduchých farieb sa môžete zahľadieť aj do vzorov a to nie len na letných strihoch. Či už geometrické, kvetové, gýčové alebo jednoduché, práve teraz je na čase vytiahnuť nohavice, ktoré ste už dlhšie zo skrine nevybrali.
  • Čo sa týka legín, tie sú v pozornosti hlavne mladších generácií. Nie je však dôvod, prečo by ste si nemohli jedni zaobstarať aj vy. Metalické látky sú v kurze. Ak nie ste príliš odvážne, čierne alebo lesklo čierne sú pre vás tie pravé. Pre tie, ktoré chcú zaujať, sú k dispozícii farby a metalické odlesky, ako aj rôzne aplikácie, ktoré zaujmú hneď na prvý pohľad.

5 roky ago