Nevyhadzujte hriešne peniaze za stále nové oblečenie

Kupovať stále nové oblečenie je riadne finančné náročná záležitosť a navyše nie je to v dnešnej dobe, kedy všetci volajú po zodpovednosti a ekologickom myslení, veľmi múdre. Ale predsa len sme rady, ak sa nám podarí uloviť si sem-tam nejaký kúsok do šatníka, po ktorom sme už dávno túžili. Kvôli tomu však nemusíte míňať hriešne peniaze, ak sa budete držať našich rád, každý deň vyjdete z domu trendy oblečená a vždy budete vyzerať inak.
Urobte si inventúru vo vašej skrini a čarujte s kúskami, ktoré v nej nájdete.
 Príležitostná úprava doplnkov.jpg

  1. Odhaľte trocha nahej kože

Hoci sa pomaly blížime k zime, tento nápad možno nebude tak celkom v súlade s nízkymi teplotami, ale ak sa chystáte na párty, ale aj v kanceláriách, kde je teplo, ho určite využijete. Hovoríme o odhalenom brušku. Docielite ho, ak si sako zapnete len na jeden gombík a pod ním nebudete mať nič, samozrejme, okrem bielizne. Kúsok nahej kože v tomto „otvore“ je elegantný a pritom aj sexi.
 

  1. Len tak cez plecia

Spojte eleganciu s ležérnosťou a vrchný kúsok, ktorým môže byť svetrík, kabátik či bundička, si len tak ledabolo prehoďte cez plecia a váš outfit hneď dostane iný náboj, no zároveň vás aj zahreje.
 

  1. Retro opásanie

Tento trik sa dá nazvať ležérnym až lajdáckym, no záleží to len na vás, akým spôsobom ho prevediete. Ide totiž o to, aby ste si bundu previazali okolo pása, každá podľa vlastného vkusu a uváženia. Tento módny retro trik je v súčasnosti veľmi obľúbený.Veľký výber nohavíc.jpg
 

  1. Aj sukňu ak nohavice

Blíži sa chladnejšie obdobie a my čoraz častejšie na seba pridávame ďalšie vrstvy oblečenia. Teraz je ten správny čas vrstviť, tak neskúsite na seba obliecť nohavice spolu so sukňou?  Nebojte sa, nebude to žiadny prehrešok voči móde, práve naopak, ak zladíte materiály a farby oboch odevov, v uliciach budete neprehliadnuteľná.

  1. Dve bundy naraz

A k vrstveniu ešte jeden tip, ktorý sme si požičali zo zahraničia. Prednedávnom sa totiž jedna z modeliek ukázala na móle v dvoch bundách naraz. Najprv si obliekla dlhšiu a na ňu potom kratšiu bundičku. V mrazivých dňoch takáto dvojitá ochrana určite nie je na zahodenie, či?

5 roky ago