Náuka tantristov a význam tantrických masáží

Počuli ste už o náuke tantristov, ktorí veria v silu sexuálnej energie? Prakticky im dáva za pravdu takisto fakt, že bez sexuálneho spojenia by na svete nebol nikto z nás. Táto tantrická energia so sebou do nášho sveta prináša lásku, radosť, uvoľnenie, ale takisto strach, sklamanie či nenávisť. K dosiahnutiu pozitívnej atmosféry okolo nás je preto dôležité vedieť túto energiu využívať správnym smerom.
Takisto je však dôležité túto energiu neignorovať a uvedomiť si, že existuje, a to telesnou formou čoraz známejších tantrických masáží, ktoré napríklad u nás poskytujú senzuálne masáže bratislava Bratislava Tantra.

masáž muže

Pre tento štýl masáží je typická úplná nahota a takisto masáž intímnych partií, čo pôsobí eroticky, ale zároveň ide o senzuálne praktizovanie telesného spojenia so sexuálnou energiou, pričom nahota je našou prirodzenou súčasťou a intímne partie zdrojom našej životnej energie. A zmyselná dotyková tantra masáž má za úlohu pracovať s touto energiou efektívnym smerom, ktorý nás následne naplní čerstvou silou, pričom odbúra stresové a sexuálne napätie. Výsledkom bude naplnenie nášho tela i mysle životnou energiou, ktorá sa takisto podpisuje pod celkové omladenie a regeneráciu.

intimní chvilka

Tantrická masáž má takisto svoje pravidlá a hranice
Druh tantrickej masáže je zmyselný a citlivý na každý dotyk, respektíve ide o kompletné precítenie a len vtedy naplní svoj dokonalý efekt. Základom je kompletné uvoľnenie vrátane sexuálneho napätia z dôvodu nahoty a masáže intímností. Avšak masáž má svoje hranice a tie určuje klient, pretože dôležité je predovšetkým jeho uvoľnenie a každý môže považovať za komfortnú inú hranicu, pričom niekomu môže robiť problém napríklad kompletná nahota. Vo všetkých prípadoch sa tak klientovi masérka/masér snaží vyhovieť. Túto masáž môže dokonca navštíviť partnerský pár, respektíve muž so ženou.

5 roky ago