Estetické kliniky na Slovensku

Niektoré služby sú pre nás prospešné a ponúkajú nám občerstvenie či kávu, iné nám pomáhajú s našim výzorom a skrášľujú nás. Práve tie máme najradšej. Ako ženy tak aj muži navštevujú najčastejšie najmä kaderníctva, dnes rozšírené mužské barber služby, ktoré z nás dokážu urobiť úplne inú osobu. Ženami vyhľadávané sú tiež manikerky a kozmetičky. Práve na kozmetike si dokážeme oddýchnuť a pri úprave obočia či masáži tváre dokážeme úplne zrelaxovať. V každom meste nájdete niekoľko salónov, kde môžete požiadať o bežne úpravy na tvári. Na Slovensku je však otvorených niekoľko kliník, kde vám dokážu urobiť zákrok, ktorý vám výrazne zlepší život a upraví vzhľad. Medzi najpopulárnejšie patria Inštitút estetickej medicíny v Bratislave a Dermapoint Žilina. Aké služby pre svojich zákazníkov ponúkajú?  

lékařka
 
Korekcia jaziev                       Problémy s akné trápia nejedného tínedžera. V mladom veku s tým nejako rátame a čakáme len na obdobie kedy nám nepríjemné vyrážky zmiznú. Niektorím ľuďom však starosti neskončia ani po pubertálnom veku. Pri ťažkom akné zostávajú na tvári jazvičky, ktoré nevyzerajú esteticky dobre. Najmä ženy sa ich snažia zakryť make-upom čo ich ešte viac zvýrazní. Klinika poskytuje množstvo kúr a malých zákrokov, ktoré vám zlepšia kvalitu pleti, ale jazvy po nich nezmiznú. Korekcia je na báze laserového ošetrenia pleti, ktorý je aplikovaný po dobu niekoľkých mesiacov na jazvu. Množstvo opakovaní záleží podľa rozsahu poranenia.

kosmetika
 
Odstránenie ochlpenia           Viete si predstaviť, že nebudete musieť už viac použiť žiletku a na kúpalisko sa vyberiete kedy chcete? Stačí vám približne šesť ošetrení na klinike, kde vám špeciálnou technikou vypália chĺpky od korienkov a tak sa nemusíte báť, že budú ďalej rásť. Nemusíte sa báť bolesti ani vedľajších účinkov. Personál je školený na rýchle a bezbolestné zákroky.

5 roky ago