Dajte šancu skleneným materiálom

Veľa zákazníkov má vo všeobecnosti predsudky voči sklenenému materiály. Všeobecne považujú ľudia tento materiál za nedôveryhodný a za materiál, ktorý sa jednoducho rýchlo rozbije, poškodí, špiní, je na ňom vidno „uťapkané ruky“ a podobne. V poslednej dobe je však sklu ak materiálu venovaná zvýšená pozornosť. Sklo sa používa na rôzne inštalácie, je aplikované v rôznych odvetviach a dá sa povedať, že sa používa takmer všade. Už nejde len o funkčnosť, ale o prepojenie estetickej krásy s funkčnosťou. Ak hľadáte materiál, ktorý by spĺňal tieto dve základné podmienky, tak sklo ním určite je.zábradlí na schody.jpg
Sú to len mýty, že sklenený materiál dlho nevydrží!
Tak ako všetky materiály, aj sklo je citlivý materiál, ale nemožno ho považovať za „najhorší a najcitlivejší materiál.“ Vždy ide o to, ako je daný produkt vyrobená. Aká je jeho kvalita. A pri sklenených výrobkoch je naozaj dôraz kladený na kvalitu, hrúbku skla tak, aby produkt vydržal čo najviac. Takže sa skutočne nemusíte báť pri aplikáciách skla v domácom dizajne, že by to prinieslo nejaké negatíva. Práve naopak! Sklo prináša množstvo pozitív. Napríklad pri voľbe skleneného zábradlia sa môžete tešiť na nasledujúce pozitíva:

  • Jeho estetická funkcia. Nakoľko sklo patrí medzi prekrásne materiály. Prepúšťa krásne svetlo, pri dennom svetle robí očarujúce efekty a urobí tak z Vášho schodiska umenie, ktoré bude každým dňom jedinečné.
  • Priateľ vody. Veľa ľudí sa bojí používať rôzne materiály, pretože nie sú vode odolné, alebo je potrebné s nimi naozaj šetrne zaobchádzať. Je tu dobrá správa. Sklo a voda sú jednoznačne kamarátmi. Ak nájdete nejakú šmuhu na vašom schodisku, voda to jednoducho spraví! Rýchle a bezstarostné.
  • Cena. Tú je potrebné trošku sa zastaviť, pretože sklo-oproti iným materiálom má skutočne veľkú výhodu a to je v porovnaní s inými materiálmi-nízka cena.

zábradlí v domě.jpg
Preto ak hľadáte dizajnový produkt, ktorý bude aj ochranným prvkom vo vašej domácnosti, ale zároveň za výbornú cenu, tak zabradlie na schody je tou vašou správnou vytúženou voľbou!

4 roky ago