Čo s fotkami v počítači a mobile?

Máte mobil a počítač plný fotiek? Minimálne vo svojom zariadení máte určite uložených aspoň niekoľko svojich vlastných snímok. Alebo máte tieto určite uložené na sociálnej sieti, odkiaľ sa dajú ľahko stiahnuť. V každom prípade pre tieto digitálne fotky existuje niekoľko spôsobov ich zaujímavého využitia.

  • A to za predpokladu, že si ich necháte profesionálne vyvolať/vytlačiť.

Fotky, fotogaléria

Zo svojich digitálnych fotiek si môžete spraviť skutočný fotoalbum. Nemyslíme tým fotogalériu v počítači alebo mobile, ale klasický album z fotiek, ktoré budete môcť držať vo vlastných rukách. Skutočné fotky.

A tieto vyvolané snímky môžete takisto niekomu darovať. Môže ísť teda aj o vhodný darček, ktorý poteší.

  • V každom prípade hovoríme o zaujímavom riešení, kedy z obyčajných digitálnych obrázkových súborov v zariadení vzniknú po ich odbornom vytlačení klasické fotografie.

Tým však možnosti využitia vytlačených fotiek nekončia. Ak túto prácu zveríte do rúk profesionálom, tí vám dokážu vyrobiť obraz na stenu z vlastnej fotografie.

Ide teda tiež o zaujímavý návrh na vyzdobenie domácnosti. Respektíve konkrétneho priestoru v interiéri, kam sa rozhodnete umiestniť takýto obraz. Výhodou je v tomto prípade skutočne originálny motív, ktorého autorom- ste vy.

Staré fotky

Čiže ako motív sa dá v tomto prípade použiť snímok (z počítača alebo mobilu), na akom ste napríklad zachytení s vašimi najbližšími, alebo na ktorom sa nachádzate na nejakom pamätnom, krásnom mieste. Alebo si vyberte z vašej galérie ten podľa vás najkrajší snímok, ktorý bude dokonalou dekoráciou vášho interiéru.

A ako vlastne v súčasnosti vyvolanie funguje?

Je to veľmi jednoduché. Nemusíte hľadať fotoštúdio na nejakej adrese v meste. Všetko vybavíte cez internet. Fotoštúdio má svoj online systém, do ktorého nahráte vybrané digitálne fotografie z vášho ľubovoľného zariadenia. Navolíte vlastnosti a detaily, ako by mala vyvolaná fotka vyzerať a počkáte pár dní, kým vám príde vytlačená na uverejnenú adresu.

2 roky ago