Čo potrebuje žena?

Existuje vôbec niečo, čo dokáže urobiť ženu šťastnou? Nejde len o vzťah, ale o celkový život. Naozaj niečo také jestvuje? Moja odpoveď znie – určite áno. Ženu treba ľúbiť a v každom prípade jej dokazovať, že je pre vás to najdôležitejšie na celom svete. Možno sa pýtate – čo také je naozaj dôležité pre ženu? Odpovedí je mnoho, pretože každá z nás je iná, každá sme jedinečná, ale jedno je isté. Je jedno, odkiaľ sme, kto sme, ale všetky chceme lásku, priateľstvo, spoločnosť a najmä dobrého a milujúceho manžela. Ak tieto veci máme, náš život je skrátka skvelý.

romantika

Možno si niektorá z vás teraz povie – bez muža sa predsa žiť dá! No ja si myslím, že aj keď život bez nášho drahého partnera je možný, nikdy nebude tak plnohodnotný ako život s ním. Pretože jedine on nám dokáže dať lásku, zároveň ukázať, že nám vie byť aj veľmi dobrým priateľom a robí nám spoločnosť, aj keď to od neho niekedy nevyžadujeme a lezie nám na nervy. Ja osobne si život bez muža predstaviť nedokážem. Samozrejme, že čo nám dáva on, mali by sme mu opätovať a takto náš vzťah bude skvelý a život bude doslova ako z rozprávky. Každá z nás predsa už v detstve túžila byť princeznou, ktorú z vysokej veže zachráni jej princ.

milenci

Takisto si takého princa každá z nás zaslúži a ja to všetkým prajem, pretože nie je nič lepšie, ako keď má žena vedľa seba svojho milujúceho manžela, priateľa, partnera, ktorý by pre ňu urobil čokoľvek. Sme už raz také a aj keď sa tvárime, že sme silné (čo, samozrejme, sme), stále vedľa seba potrebujeme niekoho, kto nás podrží, podporí. To je skutočne to, čo každá žena potrebuje – mať vedľa seba osobu, ktorá tu pre nás bude v dobrom aj v zlom, kedykoľvek a kdekoľvek, za každých okolností pri nás bude stáť a nikdy nás nesklame a neopustí. Nie je toho tak veľa, čo potrebujeme, aby sme mohli byť skvelými bytosťami. A ak máme, čo potrebujeme, stokrát to vrátime našim najbližším.

5 roky ago