Ako si čo najlepšie zachovať svoje spomienky

Fotky sú úžasná vec. Nemám však na mysli tie v počítači alebo v mobile, ale tie vytlačené pekne na papieri a založené vo fotoalbume. Tieto fotky, to sú skutočné spomienky, ktoré môžete chytiť do ruky, obzerať si ich na rodinných oslavách alebo pri stretnutiach sa priateľmi. Tie v online forme, tým proste niečo chýba. Viete však, že fotky nemusia skončiť len v krabici alebo v albume? Pre mňa osobne sú fotky skutočne vzácnou vecou, a preto im venujem trošku viac pozornosti. Ak by ste si chceli aj vy so svojich spomienok vytvoriť niečo špeciálne, tu je zopár tipov.

Človek drží v ruke fotografiu

Na sto spôsobov

Pre tých, ktorí sa na tipy radšej pozerajú, na youtube môžete nájsť veľa receptov. Ja som skúšala nejaké tri z týchto vecí a musím povedať, že to vyzerá veľmi pekne. Ak by vám tieto návody a inšpirácie nepostačovali, čítajte ďalej alebo hľadajte ďalšie videá v podobnom štýle. Verte mi, nájdete ich dosť.

Niečo veľké

Vec, ktorú som si skutočne zamilovala, sú Fotoobrazy od Graphicsoul. Fotografia je vytlačená na plátne, takže štruktúrou skutočne pripomína obraz. V takejto forme najlepšie vyniknú fotky, ktoré sú fotené v čiernobielych farbách alebo sú situované v prostredí, ktoré už samé o sebe pripomína obra. Mám na mysli napríklad les alebo rozkvitnutú lúku. Samozrejme vytlačiť si môžete nechať akékoľvek fotky, aké chcete. Mimochodom, toto je aj super tip na darček pre skutočne kohokoľvek pretože fotky majú radi proste všetci.

Fotky štipcami pripevnené na stene

Špagátiky a štipčeky

Najjednoduchší, najrýchlejší, no zároveň strašne efektný spôsob uchovávania fotografií. Na stenu si pribijete niekoľko klinčekov, zaviažete o nich špagát a drevenými štipcami na neho pripnete fotky. Využiť môžete aj LED reťaze so štipcami. Veľmi lacno ich zoženiete v takých tých obchodoch, kde všetko stojí okolo eura a je dovezené priamo z Číny. Jedna rada, čím viac fotiek, tým je výsledný efekt lepší.

4 roky ago