Ako ležať a zároveň si rozšíriť obzory

V živote muža môže nastať chvíľa, keď sa pozrie späť na svoj sexuálny život, spomenie si na všetko, čo zažil, a uvedomí si, že ešte chce vyskúšať niečo nové. Každý muž by si mal zachovať „objaviteľské“ naladenie, pokiaľ ide o sex, alebo potešenie ako také. Skúmanie a zvedavosť nás robí mladými a povedzme si úprimne – máme viac chuti do života. Keď už je muž viac skúsený, môže sa ťažko hľadať niečo iné, nepreskúmané. Predsa len, čím dlhšie ste na svete, tým viac zážitkov sa vám pritrafí po ceste životom a vy už môžete strácať nádej, že nakoniec nájdete to, čo vám rozšíri vaše, už aj tak veľmi široké a skúsené obzory.

Citlivými pohybmi k extáze

Možno vás to prekvapí, ale na nové zážitky a potešenia, nemusíte opustiť krajinu a putovať do záhadných miest uprostred dažďového pralesa, opradených tajomstvami. Stačí si zistiť informácie o masáži lingamu (alebo lingam masáži), dohodnúť si stretnutie a pripraviť sa na to, že váš svet sa posunie na úplne novú psychickú a fyzickú úroveň.

Cesta k relaxácii

Nebudeme strácať čas a chodiť okolo horkej kaše. Masáž lingamu je masáž penisu, ale nepredstavujte si to ako bohapusté uspokojovanie, ktoré vždy končí vyvrcholením. Na správnu masáž treba mať osvojenú správnu techniku a muž počas nej zažije široké spektrum pocitov, o ktorých si možno ani nemyslel, že ich je schopný. Vyvrcholenie (ak k nemu dôjde) sa skôr udeje mimovoľne, ani zďaleka nie je cieľom, čo je aj hlavným rozdielom medzi lingam masážou a sexuálnou masážou, kde je pointou práve ejakulácia. Ďalším rozdielom je dĺžka masáže lingamu, ktorá môže trvať hodiny, jej precítenie je o to dôkladnejšie a pocit blaženosti je viac umocnený. Niekto si môže dokonca priať, aby vyvrcholenie vôbec nenastalo, lebo by to znamenalo koniec životného zážitku. Nech je ako chce, na konci masáže, či už s vyvrcholením alebo bez, môžeme hovoriť o znovuzrodení.

2 roky ago