Aká je mama v znamení Kozorožec?

V prvom rade musíme podotknúť, že jej cieľom je nájsť si muža, ktorý bude nielen dobrým manželom, ale i otcom. Bez toho by si rodinu nikdy založiť nechcela. Keďže je často náročná na seba, to isté môže vyžadovať aj od svojho partnera. Aby si uvedomila svoju hodnotu, veľakrát chce počuť pochvalu. Navyše, nie je ten typ človeka, ktorý by sa rád sťahoval. Žena Kozorožec potrebuje stabilné miesto a pocit istoty. Väčšinou teda ostáva bývať v blízkosti svojich rodičov.astrologie.jpg
Ako matka je starostlivá. Cíti sa dobre aj v práci, ale pred rodinou ju neuprednostňuje. Ak sa však už náhodou rozhodne venovať sa len svojej profesii, je usilovná a výsledky dosahuje tvrdou prácou.
Domácnosť pre ňu ostáva pocitom najväčšej istoty. Chce vytvoriť pocit domova a lásky. Je konzervatívna, uprednostňuje tradičné kúsky nielen na sebe, ale aj vo svojom obydlí.
Musíme povedať, že hoci je pre ňu rodina základ, zakladá si ju až vtedy, ak je presvedčená, že je dostatočne finančne zabezpečená. Trvá na tom, aby mala po svojom boku muža, ktorý sa o ňu a o jej deti bude vedieť postarať. Nemal by veľa míňať. Táto žena vyžaduje, aby spolu vedeli dobre hospodáriť a aby peniažky radšej šetrili. Je veľmi poriadkumilovná. Môžete si všimnúť, že upratuje aj každý deň! Navyše, neznesie voči sebe cudzí diktát. Ona je tu tá, ktorá udáva tón a ktorá v domácnosti velí. Keďže je dobrou organizátorkou, rada určuje celej svojej rodine, čo budú robiť. V pondelok budú deti na krúžku, v utorok pôjdu navštíviť rodinu, streda je vyhradená na romantické večere. A takto by sme mohli pokračovať ďalej. Skrátka a jasne, všetko má dobre premyslené a naplánované!mateřství.jpg
Nájdete v nej oddanú mamu. Avšak, nečakajte, že svoje deti zaleje horúcimi bozkami a objatiami! Svoje deti vychováva niekedy prísne, no chce len, aby mali dobré spôsoby a dodržiavali isté pravidlá. Očakáva od nich, že budú poriadkumilovné, múdre a slušné. To, čo im odovzdá, bude húževnatosť. Deti u nej nájdu podporu a bezpečie, keďže ich vždy rada vypočuje bez toho, aby ich odsúdila. Váži si vzdelaných ľudí a bude nesmierne rada, ak aj jej deti budú pokračovať v rovnakých šľapajách.

5 roky ago